00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kizo - piosenka Nasze lato HITEM zanim została wydana. O czym jest i kiedy premiera?

Nasze lato - to tytuł nowej piosenki Kizo
foto: TVN/Wojciech Kurczewski / X-NEWS

Nasze lato - to tytuł nowej piosenki Kizo. Utwór jeszcze zanim został oficjalnie wydany stał się wielkim hitem. Stało się tak za sprawą transmisji na żywo prowadzonej przez rapera i jej ogromnej liczbie kopii. Jak brzmi piosenka Nasze lato? Kiedy premiera gorącej nowości od Patryka Wozińskiego? Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.
 


Kizo - piosenka Nasze lato to godny następca hitu Lucky Punch. Fani momentalnie to stwierdzili po tym, gdy znany raper ujawnił podczas jednej z instagramowych relacji brzmienie swojego wakacyjnego utworu. Chwytliwy tekst, chillout, mocne podbicie basu, szybkie tempo i pozytywna energia, to wszystko jest w utworze Nasze lato. Zarówno nowa piosenka Kizo, jak i wielki hit, który zebrał ponad dwadzieścia milionów odtworzeń powstał we współpracy z Wac Toja. 

Kizo - nowa piosenka Nasze lato

Kizo zrobił ogromną niespodziankę swoim fanom, którzy obserwują go na Instagramie. Odpalił relację na żywo prosto ze studia nagraniowego, gdzie do tej pory powstało wiele hitów rapera. Osoby, które kliknęły w powiadomienie o transmisji prowadzonej przez Kizo nie spodziewały się, że za chwilę usłyszą jeden z najbardziej nośnych utworów nadchodzących wakacji. Artysta Swój singiel zapowiedział mówiąc: - Oficjalnie największy hit nadchodzących wakacji. Puszczam wam to tylko tutaj na lajwie. Odpalam, zróbcie głośniej sobie w telefonie. Numer nazywa się Nasze lato i zrobiliśmy go z Wacem. 
 
 
Kizo zrobił dla swoich obserwujących przedpremierę. Szybko jednak pojawiło się mnóstwo kopii tej transmisji, a co za tym idzie, jedna z wersji utworu Nasze lato, dostępna jest w internecie w słabej jakości. Jeden z filmików ujawniających utwór ma ponad 40 tysięcy wyświetleń. Fragment tekstu rapowanego przez Kizo:
 
(...)
 
Nikt nic, nie musi,
Bałtyckiе morze, Jetsky w naszym kolorze nad oceanem ktoś łowi węgorze nie da się drożej
 
Zrobię hit jak J. Balvin gdyby nie złoto zrobiłbym stage diving
 
[Refren]
 
Bruschetta w porcie, ty z jointem jak świeczka na torcie
 
Na blokach jak w kurorcie też mamy jak świeci słońce
Nasze lato Bentley, Lambo, Kali, Gelato
 
Toast za to

Nasze lato - kiedy premiera piosenki Kizo?

Kizo często testuje cierpliwość swoich fanów wrzucając urywek utworu na InstaStories. Tam też często odpowiada na pytania fanów. Kilkanaście z nich dotyczyło właśnie daty premiery utworu Nasze lato. Kizo ujawnił, że utwór w oficjalnej wersji być może pojawi się już na majówkę 2021! Dajcie znać poniżej, czy czekacie na premierę Nasze lato!
 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto