16:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Ania Dąbrowska "Jeszcze ten jeden raz" nowy singiel i teledysk

W nowym teledysku Ani Dąbrowskiej gościnnie wystąpił Sambor Czarnota

W nowym teledysku Ani Dąbrowskiej gościnnie wystąpił Sambor Czarnota

W nowym teledysku Ani Dąbrowskiej "Jeszcze ten jeden raz" z jej płyty "Bawię się świetnie" wystąpił Sambor Czarnota. To aktor znany między innymi z filmów: „Biała Sukienka”, „Karol- Człowiek, który Został Papieżem”, „Ixjana”, „Śniadanie Do Łóżka”, „Fałszerze. Powrót Sfory”, oraz seriali: „Czas Honoru”, „Rezydencja”, czy „Sprawiedliwi” jest sąsiadem Ani. Kilka lat temu kupili razem bliźniak na Wawrze, wcześniej mieszkali w tym samym bloku na Saskiej Kępie.


Ania i Sambor są przyjaciółmi od dawna, a zainteresowanie filmem piosenkarka podkreśliła wydana trzy lata temu płytą Ania Movie. W ubiegłym roku Ania zaśpiewała wspólnie z Samborem utwór „Ocalić Motyle”, którą na prośbę Oliwiera Janiaka skomponował i wyprodukował Tomek Makowiecki do tekstu Moniki Motyki. Piosenka trafiła na Specjalną edycję najnowszej płyty Ani - „Bawię Się Świetnie”.

W pierwszym wideoklipie promującym płytę „Bawię Się Świetnie” również zagrali zaprzyjaźnieni z Anią aktorzy: Marta Dąbrowska (dziewczyna Sambora Czarnoty), Jan Wieczorkowski i Dorota Deląg. Za niecały miesiąc Ania po raz drugi zostanie mamą, a na jesień piosenkarka zaplanowała kolejną trasę koncertową.

 
Polecamy
Warto