16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Closterkeller zmienia skład

Mąż i były mąż Anji Orthodox odeszli z zespołu
foto: Closterkeller / fot.Facebook

Mąż i były mąż Anji Orthodox odeszli z zespołu

Krzyszof Najman (mąż wokalistki Closterkeller, Anji Orthodox w latach 1992-99) był basistą grupy przez prawie 20 lat. Decyzję o odejściu z formacji, przekazał przez Facebooka:


Z powodu odmiennych wizji dotyczących dalszego rozwoju i charakteru Closterkeller, podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Anją i jej zespołem. Dziękuję wszystkim fanom, fanklubom i życzliwym zespołowi ludziom za wsparcie i otwarte serca na muzykę którą tworzyłem wraz z zespołem przez te lata. Warto było wrócić na tych kilka lat by zostawić po sobie pamiątkę w postaci dwóch pięknych płyt. Zespołowi zaś życzę sukcesów w nowej odsłonie - napisał na Facebooku Najman.

Teraz na basie w zespole Closterkeller zagra Olek Gruszka. Warto przypomnieć, że ponad dwa tygodnie temu z grupą rozstał się obecny mąż Anji Orthodox (wspólnie wychowywali 6-letniego syna Jakuba), gitarzysta Mariusz Kumala, który nie zagrał na koncercie Closterkeller w Krakowie.

W związku z zaistniałą sytuacją, oświadczenie na Facebooku napisał manager grupy Closterkeller Mateusz Cybulski:

W nawiązaniu do licznych zapytań, zarówno ze strony fanów, jak również klubów, organizatorów festiwali, imprez, itd. pragnę wszystkich uspokoić oraz zapewnić, że zespół CLOSTERKELLER nie przerywa działalności i w chwili obecnej, w nowym, odmienionym składzie intensywnie przygotowuje się do koncertów przed Fields Of The Nephilim w Krakowie i Warszawie.
W związku z powyższym dementuję medialną nagonkę, według której w zespole Closterkeller nastąpił rozłam. Nowe oblicze zespołu ujrzycie już 31 stycznia!

Closterkeller "Lunar"

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto