dodano: Poniedziałek 23 października 2017
dodano: Poniedziałek 16 października 2017
dodano: Poniedziałek 9 października 2017
dodano: Poniedziałek 11 września 2017
dodano: Niedziela 10 września 2017

WIADOMOŚĆ

Stoch zakończył Raw Air na 2. miejscu!

Solidni Polacy i wyśmienity Kamil Stoch! Nasz skoczek wygrał ostatni konkurs na mamuciej skoczni w Vikersund i zakończył cały cykl Raw Air na drugim miejscu.

Polak wygrał konkurs Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Vikersund. Wczoraj dwukrotnie latał bardzo daleko - osiągnął 238,5 oraz 237 metrów. Dopiero piąte miejsce zajął Stefan Kraft. W całym cyklu Raw Air, rozgrywanym na czterech norweskich obiektach, Stoch zajął drugie miejsce, ustępując tylko Austriakowi. Zmniejszył też do 31 punktów stratę do Krafta w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Teraz zawodnicy mają parę dni oddechu. Pod koniec tygodnia będą rywalizować w Planicy - tam rozstrzygnie się los kryształowej kuli i tytułu mistrzowskiego w Pucharze Narodów.