Zgłoś się, zgarnij kasę i wielofunkcyjny zestaw karaoke SPK5025 NIKE firmy MANTA
Nowy singiel Lanberry - "Zagadka"
Robert Gawliński i Wilki z nowym singlem z ostatniej płyty "Przez dziewczyny"

WIADOMOŚĆ

Stoch zakończył Raw Air na 2. miejscu!

Solidni Polacy i wyśmienity Kamil Stoch! Nasz skoczek wygrał ostatni konkurs na mamuciej skoczni w Vikersund i zakończył cały cykl Raw Air na drugim miejscu.

Polak wygrał konkurs Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Vikersund. Wczoraj dwukrotnie latał bardzo daleko - osiągnął 238,5 oraz 237 metrów. Dopiero piąte miejsce zajął Stefan Kraft. W całym cyklu Raw Air, rozgrywanym na czterech norweskich obiektach, Stoch zajął drugie miejsce, ustępując tylko Austriakowi. Zmniejszył też do 31 punktów stratę do Krafta w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Teraz zawodnicy mają parę dni oddechu. Pod koniec tygodnia będą rywalizować w Planicy - tam rozstrzygnie się los kryształowej kuli i tytułu mistrzowskiego w Pucharze Narodów.