00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Z parą od rana

  CODZIENNIE W PROGRAMIE :

  BITWA NAD BZDURĄ - autorski pomysł Moniki i Roberta, którzy jako jedyni przyznają, że lubią opowiadać bzdury. Codziennie walczą ze sobą prezentując dwie nieprawdopodobne informacje pełne bzdur. Posłuchajcie i przekonajcie się kto opowiada największe bzdury !

  PORANNY SPRAWDZIAN - słuchacze przypominają sobie ile pamiętają ze szkoły podstawowej. Jeżeli wydaje wam się, że pytania z pierwszej klasy są proste to spróbujcie swoich sił i wygrajcie super nagrody ! 

  ŚLEDZTWO DEDEKTYWA INWEKTYWA - kultowy program RADIA WAWA. Codziennie rano premiera najnowszego telefonicznego śledztwa. DeDektyw wkręci każdego.

  TROPICIELE ŚCIEM - konkurs wymyślony przez Monikę i Roberta. Jeżeli uda Wam się wytropić, czy to co mówią to prawda czy może oboje ściemniają , możecie wygrać codziennie 300 złotych. 

  FILM SIĘ URWAL - kolejny konkurs pomysłu Moniki i Roberta. Jak film się urwie to nie jest już problemem, bo Wy go dokończycie.

  RENTGEN - Monika, Robert i DeDektyw dokładnie prześwietlają gwiazdy. Nie ukryje się przed nimi ani jedna plotka. 

  ZAPRASZAMY OD 6:00 do 10:00 

4 czerwca 2013, 11:36

Wojtek Łuszczykiewicz u Moniki i Roberta. Posłuchaj!

 Wojtek przyjechał do naszego studia 1,5 godziny wcześniej. Zwykle gwiazdy się spóźniają, ale nie ON.
Zdrzemnął się więc na naszej radiowej kanapce...
A potem opowiedział nam o swoim ostatnim życiowym, jak to nazwał, posunięciu. O swoich wadach, kryzysie wieku średniego i najważniejsze... o powstającej właśnie nowej płycie zespołu Video, którą grupa nagrywa z Janem Borysewiczem. Posłuchajcie! 

Wojtek o swoim posunięciu i nie tylko

Wojtek o sobie

Nowa płyta Video, współpraca z Borysewiczem i nowy singiel "Kryzysowy"

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto